Nauja
F4 ECO
Šiai prekei taikomas nemokamas pristatymas!
Pristatysime Jums nemokamai!
484.00 €
Be PVM: 400.00 €
Elektronins kavos malūnas Fiorenzato F4 ECO
Specifikacijos
| Fiorenzato malūnų techniniai duomenys | |
| Žiedinės veržlės mikrometrinis malimo reguliavimas | tęstinis |
| Šakė | reguliuojama |
| Galia | 250 W |
| Girnų tipas | Plokščiosios |
| Girnų plotis | Ø 58 mm |
| Sukimosi greitis | 1400/min (50 Hz) – 1600/min (60 Hz) |
| Bunkerio talpa | 500g |
| Svoris | 9 kg |
| Matmenys | 169x473x240 mm |