Jūsų prekių krepšelis tuščias
Unikali patentuota kavos ruošimo sistema, turinti 5 išankstinio drėkinimo režimus bei platų dozavimo diapazoną (nuo 7 iki 16 gramų), pilnai atskleidžia nepakartojamą kavos aromatą.
Inovatyvus, net 500 kg gyvavimo ciklo kavos malūnas su plokščiosiomis keraminėmis girnomis tolygiai sumala kavos pupeles, išryškindamas unikalų kavos skonį.
Patogus 7 colių spalvotas jutiklinis ekranas leis išsirinkti norimą kavą vienu prisilietimu. Itin lengvai galėsite reguliuoti kavos pupelių kiekį, kavos paruošimo laiką ir temperatūrą, kurti bei saugoti savo receptus.
Reguliuojamo aukščio kavos piltuvėlis (80 – 160 mm) gali pagaminti du kavos gėrimus vienu metu.
19 barų slėgio ekstrakcijos sistema išvirs puikų espresso su kvapnia, auksine puta.
Pupelių talpa turi sandarų dangtelį, kuris nepraleidžia drėgmės ir ilgą laiką išsaugo kavos pupelių skonį ir aromatą.
Mėgaukitės nepriekaištingos kokybės pieno puta, kurią paruoš inovatyvi aukštos temperatūros pieno plakimo sistema. Švelni, standi ir puri lyg debesėlis pieno puta suteiks kavai nepakartojamai švelnų skonį. Su integruota prasiplovimo funkcija pieno sistemą išvalysite be jokio vargo.
Pasirinktinai: 10 l. elektroninis pieno šaldytuvas SC15 arba 8 l. pieno šaldytuvas.
Vandens tiekimo būdo pasirinkimas leidžia priderinti kavos aparatą įvairiems poreikiams ir vietoms. Galėsite rinktis tarp 4 litrų talpos vandens bako arba išorinio rezervuaro.
Kiekvienas kavos puodelis yra gaminamas tik iš šviežiai sumaltų kavos pupelių, taip išvengiant maltos kavos oksidacijos.






| Galimybė prijungti prie išorinio vandens rezervuaro: | Yra |
| Reguliuojamo aukščio piltuvėlis: | 8-16 cm |
| Patentuota kavos ruošimo sistema: | Taip |
| Automatinio išsijungimo funkcija: | Yra |
| Kavos malūnas: | Keraminis malūnas su plokščiosiomis girnomis |
| Kavos dozavimo diapazonas: | nuo 7 iki 16 gramų |
| Kava pagal individualius nustatymus: | Taip |
| Galimybė programuoti savo receptus: | Yra |
| Galimybė reguliuoti pieno putos gaminimo laiką bei temperatūrą: | Yra |
| Standartinis gėrimų pasirinkimas: | 24 gėrimai |
| Kavos ruošimo sistemos korpusas: | Metalas |
| Galimybė nuimti kavos ruošimo sistemą: | Yra, modulinė sistema |
| Dr. Coffee kavos aparatų savybės | |
| Svoris | 15 kg |
| Išmatavimai | 50 × 34 × 43 cm |
| Kavos pupelių indo talpa | 500 g |
| Vandens rezervuaro talpa | 4 l |
| Pieno sistemos prasiplovimas | Vienu mygtuko paspaudimu |
| Vandens pompa | Viena |
| Karštas vanduo | Taip |
| Ekranas | 7 colių horizontalus spalvotas jutiklinis ekranas |
| Spalva | Juoda |
| Garantinis terminas | 12 mėn / 24 mėn |