Nauja
F4 E
Šiai prekei taikomas nemokamas pristatymas!
Pristatysime Jums nemokamai!
747.78 €
Be PVM: 618.00 €
Galimi pasirinkimai
Elektronins kavos malūnas Fiorenzato F4 E
Specifikacijos
| Fiorenzato malūnų techniniai duomenys | |
| Žiedinės veržlės mikrometrinis malimo reguliavimas | tęstinis |
| Šakė | reguliuojama, su atrama |
| Dozės reguliavimas | sekundinis, žingsnis 0.1 s |
| Galia | 250 W |
| Girnų tipas | Plokščiosios |
| Girnų plotis | Ø 58 mm |
| Sukimosi greitis | 1400/min (50 Hz) – 1600/min (60 Hz) |
| Bunkerio talpa | 500g |
| Svoris | 9 kg |
| Matmenys | 169x473x240 mm |
Žymos:
:::f4e-juoda matinė
, f4e-juoda
, f4e-sidabrinė
, f4e-balta
, f4e-perlo baltumas
, f4e-raudona