Nauja
F71 EK
Šiai prekei taikomas nemokamas pristatymas!
Pristatysime Jums nemokamai!
2,896.74 €
Be PVM: 2,394.00 €
Galimi pasirinkimai
Elektronins kavos malūnas Fiorenzato F71 EK.
Varklio aušininas įsijungia automatiškai
Specifikacijos
| Fiorenzato malūnų techniniai duomenys | |
| Žiedinės veržlės mikrometrinis malimo reguliavimas | tęstinis |
| Šakė | reguliuojama, su atrama |
| Dozės reguliavimas | sekundinis, žingsnis 0.1 s |
| Galia | 850 W |
| Girnų tipas | Kūginės |
| Girnų plotis | Ø 71 mm |
| Sukimosi greitis | 300/min (50 Hz) – 300/min (60 Hz) |
| Bunkerio talpa | 1,5 kg |
| Svoris | 20 kg |
| Matmenys | 230x670x270 mm |
| Aušinimas | automatinis, aktyvuojasi elektroniniu būdu |