Nauja
F64 EVO XGi
Šiai prekei taikomas nemokamas pristatymas!
Pristatysime Jums nemokamai!
1,916.64 €
Be PVM: 1,584.00 €
Galimi pasirinkimai
Elektronins kavos malūnas Fiorenzato F64 EVO XGi.
Varklio aušininas įsijungia automatiškai
Specifikacijos
| Fiorenzato malūnų techniniai duomenys | |
| Žiedinės veržlės mikrometrinis malimo reguliavimas | tęstinis |
| Šakė | reguliuojama, su atrama |
| Dozės reguliavimas | gramais |
| Galia | 850 W |
| Girnų tipas | plokščiosios |
| Girnų plotis | Ø 64 mm |
| Sukimosi greitis | 1350/min (50 Hz) – 1550/min (60 Hz) |
| Bunkerio talpa | 1,5 kg |
| Svoris | 15.3 kg |
| Matmenys | 255x635x320 mm |
| Aušinimas | automatinis, aktyvuojasi elektroniniu būdu |