Nauja
F83 E XGi
Šiai prekei taikomas nemokamas pristatymas!
Pristatysime Jums nemokamai!
2,207.04 €
Be PVM: 1,824.00 €
Galimi pasirinkimai
Elektronins kavos malūnas Fiorenzato F83 E XGi.
Specifikacijos
| Fiorenzato malūnų techniniai duomenys | |
| Žiedinės veržlės mikrometrinis malimo reguliavimas | tęstinis |
| Šakė | reguliuojama, su atrama |
| Dozės reguliavimas | gramais |
| Galia | 650 W |
| Girnų tipas | Plokščiosios |
| Girnų plotis | Ø 83 mm |
| Sukimosi greitis | 1350/min (50 Hz) – 1550/min (60 Hz) |
| Bunkerio talpa | 1,5 kg |
| Svoris | 18.6 kg |
| Matmenys | 255x700x310 mm |