Nauja
F64 E XGi
Šiai prekei taikomas nemokamas pristatymas!
Pristatysime Jums nemokamai!
1,819.84 €
Be PVM: 1,504.00 €
Galimi pasirinkimai
Elektronins kavos malūnas Fiorenzato F64 E XGi.
Specifikacijos
| Fiorenzato malūnų techniniai duomenys | |
| Žiedinės veržlės mikrometrinis malimo reguliavimas | tęstinis |
| Šakė | reguliuojama, su atrama |
| Dozės reguliavimas | sekundinis, žingsnis 0.1 s |
| Galia | 350 W |
| Girnų tipas | Plokščiosios |
| Girnų plotis | Ø 64 mm |
| Sukimosi greitis | 1350/min (50 Hz) – 1550/min (60 Hz) |
| Bunkerio talpa | 1,5 kg |
| Svoris | 13 kg |
| Matmenys | 255x635x320 mm |