Nauja
F6 D
Šiai prekei taikomas nemokamas pristatymas!
Pristatysime Jums nemokamai!
990.99 €
Be PVM: 819.00 €
Galimi pasirinkimai
Elektronins kavos malūnas Fiorenzato F6 D
Specifikacijos
| Fiorenzato malūnų techniniai duomenys | |
| Žiedinės veržlės mikrometrinis malimo reguliavimas | tęstinis |
| Šakė | reguliuojama, su atrama |
| Galia | 650 W |
| Girnų tipas | Plokščiosios |
| Girnų plotis | Ø 83 mm |
| Sukimosi greitis | 1400/min (50 Hz) – 1600/min (60 Hz) |
| Bunkerio talpa | 1.5 kg |
| Svoris | 15.5 kg |
| Matmenys | 230x670x270 mm |
Žymos:
:::f6d-juoda matinė
, f6d-juoda
, f6d-sidabrinė
, f6d-balta
, f6d-perlo baltumas
, f6d-raudona