Nauja
F71 DK
Šiai prekei taikomas nemokamas pristatymas!
Pristatysime Jums nemokamai!
1,881.55 €
Be PVM: 1,555.00 €
Galimi pasirinkimai
Elektronins kavos malūnas Fiorenzato F71 DK
Specifikacijos
| Fiorenzato malūnų techniniai duomenys | |
| Žiedinės veržlės mikrometrinis malimo reguliavimas | tęstinis |
| Šakė | reguliuojama, su atrama |
| Galia | 850 W |
| Girnų tipas | Kūginės |
| Girnų plotis | Ø 71 mm |
| Sukimosi greitis | 300/min (50 Hz) – 300/min (60 Hz) |
| Bunkerio talpa | 1.5 kg |
| Svoris | 19 kg |
| Matmenys | 230x670x270 mm |