Nauja
Kavos aparatas Dr. Coffee M12 Plus
Šiai prekei taikomas nemokamas pristatymas!
Pristatysime Jums nemokamai!
2,190.00 €
Be PVM: 1,809.92 €
Kava nuo šiol su dar daugiau gerų emocijų. Spalvingą nuotaiką Jums ruošiant kavą dovanojantis M12 Plus sukurtas dar efektyviau gaminti sodraus aromato kavą su burnoje tirpstančia šilkine pieno puta. Pažangiausios technologijos, platus kavos gėrimų pasirinkimas, preciziškas kavos pupelių malimas ir itin tylus kavos aparato veikimas leidžia jį pritaikyti savitarnos, poilsio vietoms, dideliam ar vidutiniam biurui, mažai kavinei ar viešbučiui. Itin efektyvus M12 Plus su dar didesnėmis kavos pupelių bei tirščių surinkimo talpomis taupys Jūsų laiką, o užburiančio aromato tobulai paruošta kava sužavės net pačius išrankiausius. Minimalistinės išvaizdos kavos aparatas turi itin didelį – net 10,1 colių – jutiklinį ekraną su papildomu LED apšvietimu bei spalvą keičiančiu rėmeliu. Nuo šiol kavos ruošimas – tai spalvų žaismas Jūsų puodelyje ir, neabejotinai, daugiau šypsenų.
Specifikacijos
| Dr. Coffee kavos aparatų savybės | |
| Svoris | 19 kg |
| Išmatavimai | 30 × 50 × 58 cm |
| Kavos pupelių indo talpa | 1200 g |
| Vandens rezervuaro talpa | 2 l |
| Pieno sistemos prasiplovimas | Vienu mygtuko paspaudimu |
| Vandens pompa | Dviguba |
| Karštas vanduo | Taip |
| Ekranas | 10,1 colių spalvotas jutiklinis ekranas |
| Spalva | Siabrinė |
| Garantinis terminas | 12 mėn / 24 mėn |