Nauja
Kavos aparatas Dr. Coffee Coffeebar Plus
Šiai prekei taikomas nemokamas pristatymas!
Pristatysime Jums nemokamai!
3,290.00 €
Be PVM: 2,719.01 €
Maksimaliai efektyvus, patrauklus ir funkcionalus – būtent taip sukurtas kavos aparatas Coffeebar Plus, kuris ne tik paruoš kavą, arbatą ar karštą šokoladą, bet ir integruotame dideliame ekrane reklamuos Jūsų verslą ar produktus. Padidintos talpos kavos pupelių bei miltelių indais, atskiru vandens piltuvėliu, dviguba vandens siurblių bei dviejų momentinių kaitinimo elementų sistemomis aprūpintas Coffeebar Plus sužavės vartotojus savo funkcionalumu, produktyvumu bei patikimumu. Kompaktiškas ir elegantiškas kavos aparatas pagamins net 200 puodelių kavos per dieną, o platus nustatymų pasirinkimas nustebins net ir išrankiausius kavos gurmanus. Coffeebar Plus patikimai tarnaus ilgą laiką ir patenkins biurų, kavinių, restoranų, viešbučių, kavos salelių ar kitų komercinių vietų poreikius.
Specifikacijos
| Dr. Coffee kavos aparatų savybės | |
| Svoris | 26.5 kg |
| Išmatavimai | 34 × 54.5 × 62 cm |
| Kavos pupelių indo talpa | 1500 g |
| Vandens rezervuaro talpa | 4 l |
| Pieno sistemos prasiplovimas | Automatinis, be žmogaus įsikišimo |
| Vandens pompa | Dviguba |
| Karštas vanduo | Taip |
| Ekranas | 10,1 colių spalvotas jutiklinis ekranas |
| Spalva | Juoda |
| Garantinis terminas | 12 mėn / 24 mėn |