Nauja
F71 EK XGi
Šiai prekei taikomas nemokamas pristatymas!
Pristatysime Jums nemokamai!
3,610.64 €
Be PVM: 2,984.00 €
Galimi pasirinkimai
Elektronins kavos malūnas Fiorenzato F71 EK XGi.
Varklio aušininas įsijungia automatiškai
Specifikacijos
| Fiorenzato malūnų techniniai duomenys | |
| Žiedinės veržlės mikrometrinis malimo reguliavimas | tęstinis |
| Šakė | reguliuojama, su atrama |
| Dozės reguliavimas | gramais |
| Galia | 850 W |
| Girnų tipas | Kūginės |
| Girnų plotis | Ø 71 mm |
| Sukimosi greitis | 300/min (50 Hz) – 300/min (60 Hz) |
| Bunkerio talpa | 1,5 kg |
| Svoris | 25 kg |
| Matmenys | 255x700x310 mm |
| Aušinimas | automatinis, aktyvuojasi elektroniniu būdu |